W Krakowie Hotel Wyspiański

Hotel Wyspiański jest świetnie umiejscowiony, jeśli pragniesz dojść z niego do najładniejszych zabytków w mieście Kraka w nez problemu. Niedaleko znajduje się Rynek Główny oraz dworzec kolejowy. Chwilkę dłużej zajmie dotarcie do dzielnicy Żydowskiej, jednak można się tam dostać na piechotę w zaledwie 20 minut. Ta część Krakowa to jedno z najlepszych miejsc na całonocną zabawę. Z zewnątrz Hotel Wyspiański prezentuje się podobnie jak inne budowle z mało chlubnej epoki socjalizmu, ale we wnętrzu został ładnie wyremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Hotel WyspiańskiHotel Wyspiański Ma cztery kondygnacje a także ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są wysokiej klasy, są wyposażone w telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie można znaleźć także kawa i herbata, oraz czajnik, który daje możliwość ich przygotowania. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego z łatwością mogą się po nim poruszać również osoby niepełnosprawne. Hotel ma windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco obszerne, by dało się w nich łatwo manewrować wózkiem. Dostosowano również łazienki.
Co znajdziemy w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal idealnym miejscu miasta, można znaleźć także imprezy i dobre jedzenie. Posiada ekskluzywne kasyno oraz oddział banku (ten sam budynek), a w hotelu jest bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel posiada odpowiednią ilość miejsca, by dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i bardzo dużo wybór alkoholi świata. Latem może się tu zmieścić znacznie więcej osób, ponieważ dostępny jest wtedy hotelowy ogródek. Często spotykają się w tym miejscu zarówno mieszkańcy Krakowa, jak i sami goście hotelowi. W hotelu nierzadko odbywają się konferencje, nawet o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno dobre umiejscowienie hotelowego ogródka, jak i kompleksowa obsługa, dostarczana przez hotel. Niedaleko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Leave a Reply